IDEA Klinik

Ben Tedavi Merkezi

IDEA Klinik tüm yüzeysel ve kabarık benlerin alımında uyguladığı ameliyatsız tedaviler ile şuana kadar binlerce insana hizmet vermiştir. 3 Tanesi İstanbul’da olmak üzere Ankara, İzmir ve Bursa’da ücretsiz muayene eşliğinde hizmet alabilirsiniz. Peki size en yakın kliniğimizi görmek ister misiniz? bunun için aşağıda adres ve iletişim bilgileri yer almaktadır.

[contact-form 1 “İletişim formu 1”]

Neden IDEA Klinik?
Şimdi dilerseniz birazda farklarımızı ortaya koyalım. Öncelikle tüm ben alım işlemleri kişinin aksini belirtmediği sürece ameliyatsız yöntemlerle yapılmaktadır. Her biri alanında tecrübeli genel cerrahi uzmanları tarafından yapılmakta olup, kişi ben ameliyat ile yapılmasını istiyorum derse önermiyor olsak da uygulamak durumunda kalırız.

Lazer, Radyo Frekans ve Elektrokoter
Ben aldırma işlemlerinde daha çok teknolojik cihazları tercih ediyoruz. Benlerin yapısına uygun olarak tercih edilen bu yöntemler arasında lazer öne çıkmaktadır. Fakat sadece yüzeysel benlerde etkili olan lazer uygulamasında hiç bir iz kalmamaktadır. Ciltten kabarık benlerde ise Radyo Frekans ve Elektrokoter uygulaması ile buharlaştırma yapılmaktadır.

Ameliyat ve Krioterapi (Dondurma Yöntemi) Önermiyoruz
Tekrar belirtmek gerekirse tüm benlerin alımını ameliyatsız yöntemlerle yapıyor ve kesinlikle ameliyat önermiyoruz. Çünkü ciddi bir şekilde kesik ve dikiş izi kalmaktadır. Önermediğimiz uygulamalardan biride Krioterapi olup, dondurarak ben alımı yapmaktadır. Kamu hastanelerinde hizmet veren dermatoloji uzmanları ben alımında genelde krioterapi uygulamaktadır. Uygulanacak alan tam olarak kesinleştirilmediği ve ciltte çukurluğa neden olduğu için önermiyoruz.

Ücretsiz Muayene Fırsatı
IDEA Klinik tüm ben aldırma işlemlerinde ücretsiz muayene imkanı sunmaktadır. Doktorlarımız ile görüşmek, bilgi almak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Yapmanız gereken tek şey size en yakın klinikte genel cerrahi uzmanına randevu almaktır. SGK mensubu hastalara da hizmet verilen kliniğimizde ben alımı ücretlerinde %50 indirim yapılmaktadır.

Ben Aldırma Sonrası İz Kalır mı?

Kliniklerimizde ameliyat uygulanmadığı için ameliyat sonrası kalan korkunç iz ile karşılaşmanız mümkün değildir. Lazer ile yapılan yüzeysel ben tedavilerinde hiç bir iz kalmazken diğer uygulamalarda ise belli olmayacak düzeyde iz kalabilir. Sitemizde yer alan görsellere baktığınızda farkı kolayca anlayabilirsiniz.
Size iz kalmaz diyen biri olursa bilinki yalan söylüyordur, çünkü her yöntemde mutlaka iz kalır ama her bene uygun yöntem seçilip uygulanırsa sohbet mesafesinden algılanamayacak kadar belirsiz iz kalır.

Yazar Op. Dr. Atilla Kaya

İstanbul'da genel cerrahi uzmanı olarak görev yapan Op. Dr. Atilla KAYA, aynı zamanda medikal estetik uzmanlık belgesine sahiptir. Ameliyatsız ben aldırma yöntemleri ile neredeyse hiç bir iz kalmayacak şekilde hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Canlı Destek
İletişim Bilgileri