Sirkeyle Ben Tedavisi

Ben tedavisi için internet üzerinde araştırma yapan insanlar ilk olarak evde uygulayabilecekleri tedavi yöntemlerine yoğunlaşmaktadırlar. Bu araştırmalardan biri de maalesef ki konumuzun başlığından anlaşılacağı üzere “sirkeyle ben tedavisi nasıl yapılır?” şeklindedir. Sirke ile ben tedavisi olmaz bu yalnızca kişinin benlerinden kurtulmak isterken kendisine zarar vermek için seçtiği yollardan biridir. Bir çok web sitesi sadece hit yapmak için bu yolu bir çözümmüş gibi sunar. Fakat hiç bir bilimselliği ve doğruluğu olmayan bu çözümle beraber kişiler kendilerine zarar vermekte ve benden kurtulmak için daha büyük sorunlara sebep olmaktadır.

Sırf siteleri hit yapsın isteyenler ya da sirke ile hazırlanmış kürlerin satışını yapmak isteyenlerin kelimelerce anlattığı sirke ile çözüm maalesef palavradan ibarettir. Ben tedavisi olmak için yapmanız gereken bir cildiye veya genel cerrahi uzmanına başvurmak olsun. Yalan yanlış çözümler arayarak kendinize zarar vermekten kaçının.

Marketlerde aktarlarda ya da benzeri yerlerde satılan 5-10 TL’lik bir ürünle ben tedavisi mümkün olsaydı emin olun bu kadar doktora ya da tedavi merkezine de ihtiyaç olmazdı. Gelelim sirke ile ben tedavisinin diğer ayrıntılarına.

Nedense son yıllarda bitkisel yolların herhangi bir yan etkisi olmadığı düşünülmekte ve çok fazla tercih edilmektedir. Bazı rahatsızlıklarda bitkisel kürler elbette iyi gelebilir ve sonuç verebilir. Fakat bazı sağlık sorunlarında hiç bir etkisi olmadığı gibi hem para kaybetmenize neden olabileceği gibi aynı zamanda rahatsızlığınızın da ileri gitmesine neden olur. Örneğin varis ve basur gibi rahatsızlıklarda tedaviye yönelik hiç bir artısı yoktur. Ben gibi estetik sorunlarda da çözüm olamayacağı gibi görüntünün daha kötüye gitmesine neden olabilir.

Elma sirkesi bildiğiniz üzere asit yapısında bir üründür ve yakıcı özelliğe sahiptir. Siz bu ürünü beninize uyguladığınızda beninize belki zarar vermeyecektir ama etrafında ki dokuya zarar verecek ve deforme edecektir. Beninizden şikayetçiyken çok daha kötü bir görünüme, acıya ve çeşitli şikayetlere maruz kalırsınız.

Sizin sağlığınız için sirkeyle ben tedavisini ayrıntılı bir şekilde anlatmaya çalıştık. Bundan sonra ki seçim tamamen sizin. 100-200 TL gibi tıbbi çözüm yolları varken ucuza kaçmayın ve sağlığınızdan olmayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir