Ben Aldırma / Tedavi Fiyatları

Neredeyse her insanda en az bir adette olsa mevcut olan benler (nevüs) insanlarda doğuştan yada sonradan ortaya çıkarlar. Çoğunlukla zararı olmayan benler yüz veya boyun gibi karşı taraftan bariz bir şekilde görünen bölgelerde meydana geldiğinde kişiyi rahatsız edebilmektedir. Bu gibi bir durumda rahatsızlık hissediyorsanız doğru yöntem tercih ettiğinizde benlerinizden 3-5 dakika kadar kısa bir sürede kurtulmanız mümkündür.

Ben Tedavisi Nasıl Yapılır?
Öncelikle ben aldırma işlemi hakkında bilgi verelim. Bu doğrultuda uzmanlar tarafından uygulanan çeşitli yöntemler vardır ve tedavi ücretleri de buna istinaden değişiklik gösterebilir. Günümüzde ki en avantajlı ve uygun tedavi yöntemi radyo frekans ile uygulanan buharlaştırarak ben tedavisidir.

Ücretlendirme işlemi tedavi yapan merkeze ve uygulanan yönteme göre değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla net bir fiyat belirtmek mümkün değildir. Fakat çoğu merkez tarafından 300-500 fiyat aralığında alınan ilk benden sonra diğer benler için 100-300 tl aralığında fiyatlandırılmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir